Gripy Odi Longneck SLX soft black

Značka: Odi

Longneck SLX Soft od značky ODI jsou špičkové BMX gripy designované pro freestylová kola.

Dostupnost Skladem
376 Kč
Gripy Odi Longneck SLX soft black
Značka: Odi

Longneck SLX Soft od značky ODI jsou špičkové BMX gripy designované pro freestylová kola. S bezpřírubovými gripy snáze a s větší jistotou uchopíte řidítka při barspinech. Měkké a pohodlné gripy zaručují příjemný úchop při každodenních cestách na kole i při tréninku nových triků. Gripy jsou kompatibilní s hliníkovými a ocelovými řidítky.

Koncovky kompatibilní s: hliníková, ocelová
Délka gripu: 16 cm
Materiál: Guma
Koncovky řídítek: Zahrnuto
Příruba: Bez příruby
Tvrdost: měkké
Hmotnost: 100g

Společnost ODI Grips je světový lídr v technologii gripů. Americká značka se sídlem v USA je známá svými inovatiními gripy ODI, které zásadním způsobem proměnily způsob instalace a upevnění gripů na řídítkách BMX kol a koloběžek. Gripy ODI BMX jsou odolné, neklouzavé a mají dlouhou životnost, takže se na ně jezdci mohou plně spolehnout. Gripy na koloběžky a gripy na kolo ODI tato společnost vyrábí v široké škále stylů, materiálů a barev.

Značka ODI existuje už od 80. let a je jedním z největších jmen ve specializovaném odvětví gripů na řídítka. Protože si tato značka zakládá na své vysoké úrovni a dobré pověsti, všechny své produkty vyrábí interně a zajišťuje jejich důkladné testování odborníky.

Kromě gripů společnost vyrábí také řadu robustních koncovek a pásek, které prodlouží životnost vašich řídítek.