Koloběžka STRIKER Gravis freestyle raw +DÁREK A SAMOLEPKY ZDARMA

Značka: Striker

Triková koloběžka Gravis od značky Striker je v podstatě nadupaná verze koloběžky, designovaná speciálně pro triky na ulici.

Varianta:
Dostupnost Na dotaz Skladem Zvolte variantu
5 100 Kč 5 200 Kč od 5 100 Kč
Koloběžka STRIKER Gravis freestyle raw +DÁREK A SAMOLEPKY ZDARMA
Značka: Striker

Triková koloběžka Gravis od značky Striker je v podstatě nadupaná verze koloběžky, designovaná speciálně pro triky na ulici. Je vybavená lehkými řidítky z hliník 6061, jejichž nízkou váhu oceníte při provádění air triků na ulicích. Pro opravdu hladké spiny ji dodáváme vybavenou SCS kompresním systémem se snadnou údržbou.
Na street orientovaná freestyle koloběžka od značky Striker má širokou desku, která se nejen pohodlně jezdí, ale také se s ní dá po čemkoliv grindovat
Boxcut desku s velkým prostorem pro chodidla můžete grindovat po celé délce, a proto je perfektní pro streetové ježdění.

Druh komprese: SCS Řídítka vnitřní průměr: 28mm
Průměr kolečka: 110mm Backsweep: Ne
Typ hlavového složení: Integrované 1 1/8" Velikost objímky: Quad (čtverná)
Typ vidlice: Bezzávitový Profil kola: Kulatý
Maximální váha jezdce: 100kg Tvrdost koleček: 88A
Materiál: Hliník 6061 Šířka náboje (hub) kolečka: 24 mm
Tvar dropoutů: Box-cut Materiál jádra: Hliník 6061 T6
Úhel hlavy: 83° Design jádra (stredu): Paprskový střed
Konkáva: Průměr osy: 8mm
Design vidlice: Jednodílný Klasifikace a přesnost ložisek: ABEC-9
Tvar řidítek: ve tvaru T Typ brzdy: Fender (bezbrzdová destička)
Material řídítek: Hliník 6061 Montáž: Částečně sestavené
Vnější průměr řídítek: 32mm (Standard)

 

striker-logo-1

 

Značka Striker je dánský výrobce dílů na koloběžky, který už od svých počátků klade na první místo kvalitu. Na počátku společnost Striker vyráběla pouze kolečka, ale dnes už nabízí také vlastní řidítka, ložiska, kolečka, griptejpy a další koloběžkářské zboží. Jejich pozornost na detaily a stylový design přivedli Striker do širokého povědomí na koloběžkářské scéně. Jejich všemi oceňovaná kolečka jsou vyráběna s hliníkovým jádrem a PU pryží. Jsou nejen velmi kvalitní, ale také jsou na výběr v celé řadě barev a stylů. V týmu Striker najdeš mnoho skvělých evrospkých jezdců, jako jsou Benjamin Friant, ale většina jejich týmu je ze Skandinávie, stejně jako tato značka. Značka Striker je skvělá volba pro jezdce všech úrovní.