Objímka Na Koloběžku Tilt ARC SCS

Značka: Tilt
Dostupnost Na dotaz
950 Kč
Objímka Na Koloběžku Tilt ARC SCS
Značka: Tilt

Všimni si zajímavého profilu této objímky. Tam, kde je to zapotřebí, je zesílená a vyztužená. Ve svém celku je velmi dobře strukturálně vyvážená. Objímka ARC SCS se dotahuje 6mm hex imbusovým klíčem a o 50 % širší závity zaručují větší upínací sílu. Objímka udržuje kompresi velmi těsnou a řidítka na místě. Každý šroub objímky od Tilt je dodáván již ošetřen proti zadření, tudíž se eliminuje riziko zadření objímky. Odnímatelná adaptační podložka (shim) umožňuje použití se standard i oversized řidítky.

 

Vnitřní průměr objímky: 32mm (Regular), 35mm (Oversized)
Velikost objímky: Quad (čtverná)
Hmotnost: 242g
Včetně kompresního systému: SCS
Starnut (ježek): Není zahrnuto
Kompresní šroub: Zahrnuto
Délka kompresního šroubu: 30mm

Společnost Tilt Scoot spatřila světlo světa v roce 2009 v americkém Michiganu. Značka vyrábí širokou škálu dílů a komponentů pro koloběžky. Řidítka, hlavová složení a desky na koloběžky společnosti Tilt si rychle získaly dobrou pověst jako odolné produkty s kvalitní konstrukcí.

Na počátku značka Tilt vyráběla pouze pegy na koloběžky, ale dnes nabízí rozsáhlou paletu dílů na freestylové koloběžky. Na vývoji a testování nových produktů společnosti Tilt spolupracují také jezdci z týmu Tilt s cílem zajistit tu nejlepší kvalitu.

Značka Tilt nepřestává čerpat inspiraci z nejnovějších technologií v oboru freestylových koloběžek. Nezapomeňte, že společnost Tilt je také známá tím, že vydává exkluzivní kolekce, které pokaždé zažijí velký úspěch. Dávejte proto pozor, ať nezmeškáte svůj další přírůstek.