Gripy Antics Stack Black/Purple swirl

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
240 Kč
Gripy Antics Stack Black/Purple swirl

Gripy Antics jsou vyráběny z kvalitní gumy o rozměrech 148mm na délku a 32 mm na šířku. Hmotnost gripů je 60 gramů. Tvrdost gripů je medium. V balení naleznete koncovky pro ocelová řidítka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gripy
Koncovky kompatibilní s:: hliníkovými, ocelovými
Délka gripu :: 14,8cm
Materiál :: Guma
Koncovky řídítek:: Zahrnuto
Příruba:: Bez příruby
Tvrdost:: Střední
Hmotnost:: 60g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Antics Scooters je dceřiná značka společnosti North Scooters, která vyrábí kompletní freestylové koloběžky a díly pro koloběžky pro všechny dovednostní úrovně. Posláním značky je prostřednicvím scooteringu (jízdy na trikových koloběžkách) propagovat individualitu a aktivní životní styl a také umožnit i další generaci jezdců tento sport nadále rozvíjet. Jejich cílem je vyrábět inkluzivní výběr freestylových koloběžek, desek na koloběžky a koleček na koloběžky Antics, které budou i nadále inspirovat děti po celém světě k outdoorovým dobrodružstvím, aby scootering neztratil nic ze své živelné energie.

Značka Antics nevyrábí pouze vysoce kvalitní koloběžky a díly na koloběžky, ale je také přímo zapojená do koloběžkářské komunity tím, že rozvíjí a propaguje tento sport. Značka Antics aktivně podporuje nové jezdce a motivuje je prostřednictvím svého akčního týmu profi jezdců.

Ať už tedy chcete koupit svou první kompletní koloběžku a nastartovat vaši kariéru ve scooteringu nebo si chcete pořídit vysoce kvalitní kompletní koloběžku a rozvíjet své dovednosti na další úroveň, nezapomeňte si prohlédnout nabídku značky Antics Scooters.

Podobné produkty

Gripy Odi Hucker Flangeless 160mm yellow/pink
Akce
299 Kč
389 Kč (–23 %)
5615
tilt metra pro scooter grips f7.jpgčerná 570
ethic slim grips red 1
299 Kč
5357