JP SCOOTERS

JP Scooters je originální značka freestylových koloběžek z Japonska. Prodává širokou škálu dílů a příslušenství pro koloběžky. Příjemné ceny a vysoká kvalita produktů jsou důvodem, proč se mnoho jezdců na koloběžkách rozhodlo svěřit právě této značce a vylepšit své koloběžky právě JP díly. Kolečka JP a griptapy s kreativními designy jsou jen některé z velmi žádaných produktů, které tato značka nabízí.

Japonský jezdec Sogo Sakakibara je mladý muž, který stál u zrodu společnosti JP Scooters. Narodil se v Japonsku v roce 1997, ale svou vášeň pro freestylové koloběžky objevil, až když se přestěhoval do Austrálie ve věku 13 let. Závodění ve scooteringu se věnoval naplno a brzy se stal jedním z nejlepších světových skateparkových jezdců. Později se rozhodl vrátit se do Japonska a soustředit se na výrobu fantastických dílů na koloběžky, aby pomohl rozvíjet japonskou koloběžkářskou scénu. Úspěch přišel rychle a nyní můžete jeho díly na koloběžku najít po celém světě.

Značka JP Scooters vyniká skvělými designy Sogos, které jsou inspirované japonskou kulturou, a nabízí jedinečnou řadu produktů pro freestylové koloběžky, které si určitě zamilujete.

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem