Helma CORE Street +SAMOLEPKY ZDARMA

Značka: Core
Varianta:
Dostupnost Skladem
1 290 Kč
Helma CORE Street +SAMOLEPKY ZDARMA
Značka: Core
Street Helmet od CORE je minimalistická helma připravená pro použití na ulici pro všechny jezdce, kteří chtějí zůstat 
v bezpečí stylově a pohodlně. Stejně jako všechny ostatní helmy CORE je dodáván výřezy kolem uší a má nízkoprofilový design,
jehož nošení si téměř nevšimnete. Technické vlastnosti: Vyrobeno z měkké EPS pěny pro větší pohodlí Vnější skořepina ABS pro maximální ochranu 11x větrací otvory pro konzistentní proudění vzduchu 3x vyjímatelné a omyvatelné polstrování pro dokonalé uchycení Velké a malé logo CORE kolem helmy ukazuje vaši podporu

Vnitřní rozměry: 48cm, 49cm, 50cm, 51cm, 52cm, 53cm, 54cm
Nastavitelná velikost: Ne
Certifikáty: CPSC 1203, CE EN 1078
Typ vnější skořepiny: InMold technologie
Typ vnitřní výplně: EPS - pěnový polystyren
Materiál výstelky: Pěna
Zahrnuta extra výplň: Ano
Hmotnost: 400g
 

core-logo-sticker-black

CORE is společnost původem ze Spojeného království vytvářející a navrhující produkty, které splňují požadavky amatérských i profesionálních atletů akčních sportů. Značka je po světě vyhlášená pro své ochranné vybavení prémiové kvality pro jezdce na BMX a skateboardu.

Nejlépe prodávané chrániče kolen a zápěstí CORE jsou od základu vytvořeny tak, aby byli ultimátní součástí vybavení pro kohokoliv, kdo se nebojí řádit ve skateparku. Pevné helmy CORE jsou jedny z nejhezčích a nejlépe sedících helem na trhu se zaměřením na pohodlí a styl.

Veškeré cohranné vybavení a helmy od značky CORE jsou tvarovány v klasické a minimalistickém stylu. Od naprostých začátečníků sbírající odvahu vyrazit do místního skateparku po nejlepší profesionální jezdce na světě - CORE je ideální pro jezdce všech úrovní a schopností.