Objímka Na Koloběžku Longway Quattro SCS Chrome

Značka: Longway
Dostupnost Na dotaz
830 Kč
Objímka Na Koloběžku Longway Quattro SCS Chrome
Značka: Longway

Longway Quattro SCS je výkonná čtverná objímka určená pro freestyle koloběžky. Balení obsahuje shim, díky kterému je možné objímku namontovat jak na standardní 32mm řídítka, tak na nadměrná řídítka o průměru 35mm. S vestavěnou kompresí SCS tato Longway objímka na koloběžku nejenže drží vaše řídítka na místě, ale zároveň funguje také jako kompresní systém.

Vnitřní průměr objímky: 32mm (Regular), 35mm (Oversized)
Velikost objímky: Quad (čtverná)
Redukce (Shim): Zahrnuto
Hmotnost: 241g
Včetně kompresního systému: SCS
Materiál: Hliník 6061
Starnut (ježek): Není zahrnuto
Kompresní šroub: Zahrnuto
Délka kompresního šroubu: 40mm

                                                            

 

Longway Scooters je přední značka v odvětví freestylových koloběžek. Vyrábí kompletní koloběžky a díly na koloběžky v různých cenových relacích a pro jezdce všech dovednostních úrovní. Společnost své freestylové koloběžky vyrábí ve vlastní továrně, což společnosti Longway umožňuje mít plnou kontrolu nad každým výrobním krokem a kvalitou produktů. Proto u všech koloběžek, desek a dalších dílů freestylových koloběžek Longway můžete očekávat vynikající poměr kvalita/cena. Německá společnost ovšem nenabízí jen velký výběr freestylových koloběžek. Svou nabídku rozšířila také o kolečkové lyže Longway a koloběžky s velkými koly.

I když byla společnost Longway Scooters oficiálně uvedená na trh v roce 2015, historie společnosti v odvětví freestylových koloběžek sahá až k samým počátkům tohoto sportu. Značka Longway byla u toho, když se v oboru vyvíjely a vyráběly první freestylové koloběžky. Není proto žádné překvapení, že si koloběžky této značky zajistily velký podíl na trhu a spokojené zákazníky po celém světě.