Každý nákup nad 500,- je zařazen do slosování o koloběžku v hodnotě 17000,-

Griptape JP Scooters Rice rainbow

Dostupnost Skladem
219 Kč
Griptape JP Scooters Rice rainbow

Kvalitní griptape na koloběžku.

Rozměry: 600 x 160mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Díly na koloběžku
Šířka :: 16cm (6.299'')
Délka :: 60cm (23.622'')
Hmotnost:: 70g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JP Scooters je originální značka freestylových koloběžek z Japonska. Prodává širokou škálu dílů a příslušenství pro koloběžky. Příjemné ceny a vysoká kvalita produktů jsou důvodem, proč se mnoho jezdců na koloběžkách rozhodlo svěřit právě této značce a vylepšit své koloběžky právě JP díly. Kolečka JP a griptapy s kreativními designy jsou jen některé z velmi žádaných produktů, které tato značka nabízí.

Japonský jezdec Sogo Sakakibara je mladý muž, který stál u zrodu společnosti JP Scooters. Narodil se v Japonsku v roce 1997, ale svou vášeň pro freestylové koloběžky objevil, až když se přestěhoval do Austrálie ve věku 13 let. Závodění ve scooteringu se věnoval naplno a brzy se stal jedním z nejlepších světových skateparkových jezdců. Později se rozhodl vrátit se do Japonska a soustředit se na výrobu fantastických dílů na koloběžky, aby pomohl rozvíjet japonskou koloběžkářskou scénu. Úspěch přišel rychle a nyní můžete jeho díly na koloběžku najít po celém světě.

Značka JP Scooters vyniká skvělými designy Sogos, které jsou inspirované japonskou kulturou, a nabízí jedinečnou řadu produktů pro freestylové koloběžky, které si určitě zamilujete.

Podobné produkty

jp rice pro scooter griptape pf
Novinka Tip
219 Kč
6441
dial 911 pro scooter hic shim
BASTARD20
129 Kč
5417