Griptape JP Scooters Rice rainbow

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
219 Kč
Griptape JP Scooters Rice rainbow

Kvalitní griptape na koloběžku.

Rozměry: 600 x 160mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Díly na koloběžku
Šířka :: 16cm (6.299'')
Délka :: 60cm (23.622'')
Hmotnost:: 70g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JP Scooters je originální značka freestylových koloběžek z Japonska. Prodává širokou škálu dílů a příslušenství pro koloběžky. Příjemné ceny a vysoká kvalita produktů jsou důvodem, proč se mnoho jezdců na koloběžkách rozhodlo svěřit právě této značce a vylepšit své koloběžky právě JP díly. Kolečka JP a griptapy s kreativními designy jsou jen některé z velmi žádaných produktů, které tato značka nabízí.

Japonský jezdec Sogo Sakakibara je mladý muž, který stál u zrodu společnosti JP Scooters. Narodil se v Japonsku v roce 1997, ale svou vášeň pro freestylové koloběžky objevil, až když se přestěhoval do Austrálie ve věku 13 let. Závodění ve scooteringu se věnoval naplno a brzy se stal jedním z nejlepších světových skateparkových jezdců. Později se rozhodl vrátit se do Japonska a soustředit se na výrobu fantastických dílů na koloběžky, aby pomohl rozvíjet japonskou koloběžkářskou scénu. Úspěch přišel rychle a nyní můžete jeho díly na koloběžku najít po celém světě.

Značka JP Scooters vyniká skvělými designy Sogos, které jsou inspirované japonskou kulturou, a nabízí jedinečnou řadu produktů pro freestylové koloběžky, které si určitě zamilujete.

Podobné produkty

pi526 104508 shim 2 1 1 28842
139 Kč
5584
dial 911 pro scooter ihc shim 5534