Gripy Colony Much Room technicolour

Dostupnost Skladem
170 Kč
Gripy Colony Much Room technicolour

Colony Much Room jsou freestyle BMX gripy se skvělým poměrem cena/výkon. Příruby poskytují snadné uchopení a kontrolu, ale někdy mohou překážet při provádění barspinů. S délkou 14.8cm, budou tyto dlouhé Colony gripy zajímavé pro mnoho jezdců, protože mají spoustu prostoru pro pohyb rukou při provádění triků. Středně tvrdý gumový materiál poskytuje skvělou kombinaci pohodlí a vysoké odolnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gripy
Koncovky kompatibilní s:: Ocelovými
Délka gripu :: 14,8 cm
Příruba:: Přírubové
Materiál :: guma
Koncovky řídítek:: Zahrnuto
Tvrdost:: Střední (medium)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Colony BMX je australská společnost, která vyrábí BMX kola a náhradní díly. Produktová řada značky se vyznačuje čistým a jednoduchým designem a zároveň si zachovává dobrou pověst jako výrobce odolných a vysoce kvalitních dílů na BMX.

Cílem společnosti Colony, kterou v roce 2005 založil Clint Millar, jeden z nejuznávanějších australských jezdců, vždy byla podpora a péče o BMX scénu. Společnost Colony BMX se o to zasloužila vytvořením rozsáhlé nabídky cenově dostupného a odolného vybavení, aby více mladých jezdců mělo přístup ke kultu BMX kol.

Lehká a pevná BMX kola, rámy a ráfky Colony jsou ideální jak pro mladší, menší začínající BMX jezdce, tak pro pokročilé jezdce, kteří od svého vybavení očekávají maximální výkonnost.