Každý nákup nad 500,- je zařazen do slosování o koloběžku v hodnotě 17000,-

Gripy Colony Much Room technicolour

Dostupnost Skladem
170 Kč
Gripy Colony Much Room technicolour
colony much room bmx grips sp
BASTARD20

Colony Much Room jsou freestyle BMX gripy se skvělým poměrem cena/výkon. Příruby poskytují snadné uchopení a kontrolu, ale někdy mohou překážet při provádění barspinů. S délkou 14.8cm, budou tyto dlouhé Colony gripy zajímavé pro mnoho jezdců, protože mají spoustu prostoru pro pohyb rukou při provádění triků. Středně tvrdý gumový materiál poskytuje skvělou kombinaci pohodlí a vysoké odolnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gripy
Koncovky kompatibilní s:: Ocelovými
Délka gripu :: 14,8 cm
Příruba:: Přírubové
Materiál :: guma
Koncovky řídítek:: Zahrnuto
Tvrdost:: Střední (medium)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Colony BMX je australská společnost, která vyrábí BMX kola a náhradní díly. Produktová řada značky se vyznačuje čistým a jednoduchým designem a zároveň si zachovává dobrou pověst jako výrobce odolných a vysoce kvalitních dílů na BMX.

Cílem společnosti Colony, kterou v roce 2005 založil Clint Millar, jeden z nejuznávanějších australských jezdců, vždy byla podpora a péče o BMX scénu. Společnost Colony BMX se o to zasloužila vytvořením rozsáhlé nabídky cenově dostupného a odolného vybavení, aby více mladých jezdců mělo přístup ke kultu BMX kol.

Lehká a pevná BMX kola, rámy a ráfky Colony jsou ideální jak pro mladší, menší začínající BMX jezdce, tak pro pokročilé jezdce, kteří od svého vybavení očekávají maximální výkonnost.