Gripy SALT EX Flangeless turquoise

Značka: SALT

Středně tvrdý gumový materiál u těchto gripů poskytuje skvělou kombinaci pohodlí a vysoké odolnosti.

Dostupnost Skladem
160 Kč
Gripy SALT EX Flangeless turquoise
Značka: SALT

Salt EX jsou freestyle BMX gripy se skvělým poměrem cena/výkon. Pokud zvolíte bezpřírubové gripy, můžete si být jisti, že vám při provádění barspinů nebude stát nic v cestě. Lidé, kteří dávají přednost dostatečnému prostoru k pohybu rukou, budou nadšeni těmito dlouhými Salt gripy, které měří 15.4cm. Středně tvrdý gumový materiál poskytuje skvělou kombinaci pohodlí a vysoké odolnosti.

Koncovky kompatibilní s: ocelovými
Délka gripu: 15.4 cm
Materiál: Guma
Koncovky řídítek: Zahrnuto
Příruba: Bez příruby
Tvrdost: střední
Hmotnost: 86g

 

Německá značka Salt BMX vám dodá vše, co potřebujete, k opravě a vylepšení vašeho BMX kola. V nabídce společnosti Salt jsou pláště, zadní kola, BMX kliky a další díly, takže máte z čeho vybírat, kdykoli vaše BMX kolo potřebuje servis a trochu zvláštní péče. Díly Salt BMX kombinují revoluční design a špičkovou technologii, to vše za dostupnou cenu.

Značka Salt a Salt Plus BMX působí v tomto odvětví již více než 10 let a spolupracuje s některými významnými lídry v oboru, jako jsou WeThePeople a Éclat. Na základě této spolupráce a nasbíraných zkušeností vám značka Salt poskytuje produkty, které vám přinesou optimální výkon, ať už se věnujete streetovému BMX, dirtu nebo jezdíte ve skateparku.

Pokud potřebujete vyměnit opotřebované díly nebo chcete vzbudit závist u ostatních jezdců, Salt BMX je skvělá volba.