Helma Eight ball skate purple + SAMOLEPKY ZDARMA

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem
850 Kč
Helma Eight ball skate purple + SAMOLEPKY ZDARMA
eight ball skate helmet 26
KÓD: BASTARD20

Tato helma Eight Ball je pro osoby, kterým záleží na své hlavě při skateboardingu, jízdě na bruslích nebo jízdě na koloběžce.
Jaké jsou výhody helmy Eight Ball Skate?
Získáte povedený skate design helmy
Můžete ji použít pro 3 různé sporty.
Díky vnitřním pěnovým podložkám skvěle padne.

Certifikáty:ASTM 1492/1447
Materiál výstelky:Pěna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

                

 

 

Značka Triple Eight, také známá jako Triple 8 nebo Triple8NYC, se specializuje na výrobu chráničů pro všechny druhy akčních sportů. Produktové řady, jako jsou helmy Triple 8, chrániče na kolena Triple 8 a rukavice Triple 8, patří mezi nejrespektovanější chrániče na trhu akčních sportů a jsou vhodné pro všechny dovednostní úrovně. Mnoho z produktů této značky, například certifikované helmy na brusle, jsou schválené pro více sportů.

Společnost Triple Eight, která byla založená v roce 1996, spatřila svělo světa v ulicích New Yorku, kde se jezdci běžně prosmýkají kolem děr a výmolů nebo ostře zatáčí kolem rychle jedoucích taxíků. Značka, hrdá na své newyorské kořeny, si nyní dala za cíl postarat se, aby všichni milovníci akčních sportů po celém světě byli při jízdě nebo bruslení v bezpečí.

Neustálé inovace a vysoké nároky na bezpečnost a komfort, na kterých si společnost Triple Eight zakládá, jsou důvodem, proč mají její chrániče a ochranné vybavení bezkonkurenční řemeslné zpracování a kvalitu.