Kolečko Longway Tyro Nylon jádro blue

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
239 Kč
Kolečko Longway Tyro Nylon jádro blue

Toto je Tyro Jádro pro scooter kolečko značky Longway. Kolo má paprskové jádro které je vyrobeno z nylonu, které má klasický vzhled a také všechny správné vlastnosti, jako je nízká hmotnost a odolnost. Longway navrhla kolečko se zaobleným profilem, který zaručuje stabilitu a snížené tření, což se promítá do vyšší rychlosti.

  • Díky rychlému a hladkému chodu ložisek ABEC 9, které jsou součástí balení, jste okamžitě připraveni vyrazit.

Upozornění: Ujistěte se, že jste vybrali kolečko, které má průměr a šířku náboje, které budou sedět na vaši desku a vidlici.


Doplňkové parametry

Kategorie: Kolečka
Průměr kolečka:: 100 mm, 110 mm
Hmotnost:: 140g
Šířka náboje (hub) kolečka:: 24mm
Design jádra (středu): Paprskový střed
Klasifikace a přesnost ložisek :: ABEC-9
Velikost ložiska:: 608
Průměr osy:: 8mm
Ložiska a podložky (spacery):: Zahrnuto
Materiál jádra :: Nylon
Kola v balení:: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

                                                            

 

Longway Scooters je přední značka v odvětví freestylových koloběžek. Vyrábí kompletní koloběžky a díly na koloběžky v různých cenových relacích a pro jezdce všech dovednostních úrovní. Společnost své freestylové koloběžky vyrábí ve vlastní továrně, což společnosti Longway umožňuje mít plnou kontrolu nad každým výrobním krokem a kvalitou produktů. Proto u všech koloběžek, desek a dalších dílů freestylových koloběžek Longway můžete očekávat vynikající poměr kvalita/cena. Německá společnost ovšem nenabízí jen velký výběr freestylových koloběžek. Svou nabídku rozšířila také o kolečkové lyže Longway a koloběžky s velkými koly.

I když byla společnost Longway Scooters oficiálně uvedená na trh v roce 2015, historie společnosti v odvětví freestylových koloběžek sahá až k samým počátkům tohoto sportu. Značka Longway byla u toho, když se v oboru vyvíjely a vyráběly první freestylové koloběžky. Není proto žádné překvapení, že si koloběžky této značky zajistily velký podíl na trhu a spokojené zákazníky po celém světě.

Podobné produkty