Koloběžka STRIKER Gravis freestyle black +DÁREK A SAMOLEPKY ZDARMA

Značka: Striker

Triková koloběžka Gravis od značky Striker je v podstatě nadupaná verze koloběžky, designovaná speciálně pro triky na ulici.

Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
5 100 Kč 5 200 Kč od 5 100 Kč
Koloběžka STRIKER Gravis freestyle black +DÁREK A SAMOLEPKY ZDARMA
Značka: Striker

Triková koloběžka Gravis od značky Striker je v podstatě nadupaná verze koloběžky, designovaná speciálně pro triky na ulici. Je vybavená lehkými řidítky z hliník 6061, jejichž nízkou váhu oceníte při provádění air triků na ulicích. Pro opravdu hladké spiny ji dodáváme vybavenou SCS kompresním systémem se snadnou údržbou.
Na street orientovaná freestyle koloběžka od značky Striker má širokou desku, která se nejen pohodlně jezdí, ale také se s ní dá po čemkoliv grindovat
Boxcut desku s velkým prostorem pro chodidla můžete grindovat po celé délce, a proto je perfektní pro streetové ježdění.

Druh komprese:SCSŘídítka vnitřní průměr:28mm
Průměr kolečka:110mmBacksweep:Ne
Typ hlavového složení:Integrované 1 1/8"Velikost objímky:Quad (čtverná)
Typ vidlice:BezzávitovýProfil kola:Kulatý
Maximální váha jezdce:100kgTvrdost koleček:88A
Materiál:Hliník 6061Šířka náboje (hub) kolečka:24 mm
Tvar dropoutů:Box-cutMateriál jádra:Hliník 6061 T6
Úhel hlavy:83°Design jádra (stredu):Paprskový střed
Konkáva:Průměr osy:8mm
Design vidlice:JednodílnýKlasifikace a přesnost ložisek:ABEC-9
Tvar řidítek:ve tvaru TTyp brzdy:Fender (bezbrzdová destička)
Material řídítek:Hliník 6061Montáž:Částečně sestavené
Vnější průměr řídítek:32mm (Standard)

 

striker-logo-1

 

Značka Striker je dánský výrobce dílů na koloběžky, který už od svých počátků klade na první místo kvalitu. Na počátku společnost Striker vyráběla pouze kolečka, ale dnes už nabízí také vlastní řidítka, ložiska, kolečka, griptejpy a další koloběžkářské zboží. Jejich pozornost na detaily a stylový design přivedli Striker do širokého povědomí na koloběžkářské scéně. Jejich všemi oceňovaná kolečka jsou vyráběna s hliníkovým jádrem a PU pryží. Jsou nejen velmi kvalitní, ale také jsou na výběr v celé řadě barev a stylů. V týmu Striker najdeš mnoho skvělých evrospkých jezdců, jako jsou Benjamin Friant, ale většina jejich týmu je ze Skandinávie, stejně jako tato značka. Značka Striker je skvělá volba pro jezdce všech úrovní.