Ložiska TILT Better 4-pack

Sada 4 ložisek, která se snaží ukončit mýtus o ABEC.

Dostupnost Skladem
370 Kč
Ložiska TILT Better 4-pack

Tilt přichází s Better sadou ložisek pro freestyle koloběžk. Sada 4 ložisek, která se snaží ukončit mýtus o ABEC.

Firma Tilt by se ráda posunula od honu za hodnocením a prostě Vám nabídla sadu ložisek bez nesmyslů, které Vám zaručí rychlé točení a dlouhou životnost. Ložiska využívají šikovnou konstrukci, díky které se do ložisek nedostane vlhkost a proto Vám ani deštivý den v parku nezkazí náladu.

Ložiska Better přichází již namazaná což zajistí dlouhotrvající lubrikaci. Spacery v balení jsou vyrobeny z chromové oceli a díky tomu se jentak neztlačí pod vysokou zátěží. To pomáhá kolečkům v otáčení a zabraňuje ložisku v zadření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ložiska
Kusů v balení:: 4
Klasifikace a přesnost ložisek :: Nespecifikováno
Typ ložiska:: Polozapouzdřené
Mazivo:: Mazací tuk
Velikost ložiska:: 608
Gumový štít:: ANO
Spacery:: Zahrnuto
Průměr osy :: 8mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Tilt Scoot spatřila světlo světa v roce 2009 v americkém Michiganu. Značka vyrábí širokou škálu dílů a komponentů pro koloběžky. Řidítka, hlavová složení a desky na koloběžky společnosti Tilt si rychle získaly dobrou pověst jako odolné produkty s kvalitní konstrukcí.

Na počátku značka Tilt vyráběla pouze pegy na koloběžky, ale dnes nabízí rozsáhlou paletu dílů na freestylové koloběžky. Na vývoji a testování nových produktů společnosti Tilt spolupracují také jezdci z týmu Tilt s cílem zajistit tu nejlepší kvalitu.

Značka Tilt nepřestává čerpat inspiraci z nejnovějších technologií v oboru freestylových koloběžek. Nezapomeňte, že společnost Tilt je také známá tím, že vydává exkluzivní kolekce, které pokaždé zažijí velký úspěch. Dávejte proto pozor, ať nezmeškáte svůj další přírůstek.