Objímka Longway Precinct black

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
370 Kč
Objímka Longway Precinct black

U Longway si nemusíte lámat hlavu s hledáním náhradních dílů pro jejich řadu kompletních freestylových koloběžek. Díky stejnému pojmenování dílu na jejich kompletních sestavách a dílů náhradních je velmi snadné najít náhradu.

Tohle je stejná dvojitá objímka od Longway, jako je použita na nejvyšší řadě koloběžek Precinct. Silná a odolná dvojitá objímka, připravena na oversized kompresní typy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Objímky
Vnitřní průměr objímky:: 35mm (Oversized)
Velikost objímky: Double (dvojitá)
Hmotnost: 84g
Materiál: Hliník 6061
Starnut (ježek):: Není zahrnuto
Kompresní šroub:: Není zahrnuto
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

                                                            

 

Longway Scooters je přední značka v odvětví freestylových koloběžek. Vyrábí kompletní koloběžky a díly na koloběžky v různých cenových relacích a pro jezdce všech dovednostních úrovní. Společnost své freestylové koloběžky vyrábí ve vlastní továrně, což společnosti Longway umožňuje mít plnou kontrolu nad každým výrobním krokem a kvalitou produktů. Proto u všech koloběžek, desek a dalších dílů freestylových koloběžek Longway můžete očekávat vynikající poměr kvalita/cena. Německá společnost ovšem nenabízí jen velký výběr freestylových koloběžek. Svou nabídku rozšířila také o kolečkové lyže Longway a koloběžky s velkými koly.

I když byla společnost Longway Scooters oficiálně uvedená na trh v roce 2015, historie společnosti v odvětví freestylových koloběžek sahá až k samým počátkům tohoto sportu. Značka Longway byla u toho, když se v oboru vyvíjely a vyráběly první freestylové koloběžky. Není proto žádné překvapení, že si koloběžky této značky zajistily velký podíl na trhu a spokojené zákazníky po celém světě.