Objímka Na Koloběžku Longway Precinct V2 SCS Black

Značka: Longway
Dostupnost Na dotaz
750 Kč
Objímka Na Koloběžku Longway Precinct V2 SCS Black
Značka: Longway

Koncept za touto první SCS objímkou od Longway je studií nízké hmotnosti. Prvního, čeho si všimnete je, že má tři utahovací šrouby oproti čtyřem, které jsou u SCS objímek běžné. Design se snažil o maximální odejmutí materiálu v místech, kde není vysoká zátěž a tam kde je je naopak zpevněná.

Objímka Precinct V2 je dostupná v hezké řadě barev a přichází s veškerým vybavením pro hladkou instalaci na koloběžku.

Vnitřní průměr objímky: 32mm (Regular), 35mm (Oversized)
Velikost objímky: Triple(trojitá)
Redukce (Shim): Zahrnuto
Hmotnost: 230g
Včetně kompresního systému: SCS
Materiál: Hliník 6061
Starnut (ježek): Není zahrnuto
Kompresní šroub: Zahrnuto
Délka kompresního šroubu: 35mm

                                                            

 

Longway Scooters je přední značka v odvětví freestylových koloběžek. Vyrábí kompletní koloběžky a díly na koloběžky v různých cenových relacích a pro jezdce všech dovednostních úrovní. Společnost své freestylové koloběžky vyrábí ve vlastní továrně, což společnosti Longway umožňuje mít plnou kontrolu nad každým výrobním krokem a kvalitou produktů. Proto u všech koloběžek, desek a dalších dílů freestylových koloběžek Longway můžete očekávat vynikající poměr kvalita/cena. Německá společnost ovšem nenabízí jen velký výběr freestylových koloběžek. Svou nabídku rozšířila také o kolečkové lyže Longway a koloběžky s velkými koly.

I když byla společnost Longway Scooters oficiálně uvedená na trh v roce 2015, historie společnosti v odvětví freestylových koloběžek sahá až k samým počátkům tohoto sportu. Značka Longway byla u toho, když se v oboru vyvíjely a vyráběly první freestylové koloběžky. Není proto žádné překvapení, že si koloběžky této značky zajistily velký podíl na trhu a spokojené zákazníky po celém světě.