Řídítka Urbanartt Civic Double-Butted T black 650x590

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
1 900 Kč
Řídítka Urbanartt Civic Double-Butted T black 650x590

Zcela nová řídítka Civic T spojuje všechny silové prvky potřebné pro moderního pouličního jezdce. Spojením trubek a tepelným zpracováním nejjemnějšího cromoly jsme dosáhli nejlepšího kompromisu v odolnosti a použitelnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Řídítka
Tvar řídítek: tvar T
Hmotnost: 1065g
Materiál: 4130 Cro-Mo
Výška řídítek: 650 mm
Šířka řídítek: 590 mm
Kompatibilní s:: SCS
Stupeň pevnosti materiálu: T6
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

UrbanArtt je francouzská značka, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních koloběžek a dílů na ně. Řídítka, desky a koloběžky UrbanArtt jsou detailně zpracované a vyrobené tak, aby byly maximálně spolehlivé a po všech stránkách vyhověly potřebám streetových jezdců. Desky UrbanArtt, v jejichž konstrukci se používá technologie kapek nylonového másla a kovaná hlava, patří mezi nejpokrokovější koloběžkové desky, která se při nárazech jen tak nepoškodí.

Značku v roce 2012 založil tým jezdců na freestylových koloběžkách, kteří také všechny navržené produkty před uvedením na trh testují. Značka UrbanArtt je o podpoře hardcore jízdního stylu a produktovém vývoji na vysoké úrovni.

Nezáleží na tom, zda řádíte na railech, brousíte obrubníky nebo seskakujete z výšek. Společnost UrbanArtt vaše scooteringové potřeby pokryje.

Podobné produkty