Kolečko Trynyty Wi-Fi red 110mm

Značka: Trynyty
Dostupnost Skladem
650 Kč
Kolečko Trynyty Wi-Fi red 110mm
Značka: Trynyty

Wi-Fi od značky Trynyty je špičkový set koleček pro freestyle koloběžku. Kolečka mají paprskový střed a jsou vyrobená z hliníku, který je velmi odolný a má styl.

Průměr kolečka: 110mm
Ložiska a podložky (spacery): Zahrnuto
Tvrdost koleček: 88A
Design jádra (stredu): Paprskový střed
Hmotnost: 235g
Kola v balení: 2
Materiál jádra: Hliník 6061
Profil kola: Kulatý
Klasifikace a přesnost ložisek: Nespecifikováno
Velikost ložiska: 608
Průměr osy: 8mm
Šířka náboje (hub) kolečka: 24 mm

                                             

Trynyty je kanadská značka, která vyrábí špičkové díly pro freestyle koloběžky. Společnost vešla ve známost jako tvůrce lehkých, odolných a stylových koleček, řídítek a objímek Trynyty. Nejprodávanější a uznávané fendery Trynyty mají minimalistický design a jsou kompatibilní s většinou desek na koloběžky.

Kanadská společnost, kterou založil jezdec na koloběžce Lloud Bureau, si klade za cíl proaktivně podporovat koloběžkářskou scénu. Proto neustále inovuje a vyrábí díly, které je možné přizpůsobit jakémukoli stylu jízdy a jakékoli dovednostní úrovni. To také ilustruje zvláštnost vybavení Trynyty, které je možné namontovat na nejrůznější koloběžkářské komplety.

V tak široké škále koloběžkových produktů značky Trynyty si každý najde perfektní díl, ať už je to oddaný zkušený jezdec nebo začátečník, který teprve nastupuje na svou cestu do světa freestylových koloběžek.