Gripy Stolen Hive Superstick Flangless bright blue

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
220 Kč
Gripy Stolen Hive Superstick Flangless bright blue

Stolen Hive SuperStick jsou freestyle BMX gripy se skvělým poměrem cena/výkon. Pokud zvolíte bezpřírubové gripy, můžete si být jisti, že vám při provádění barspinů nebude stát nic v cestě. Lidé, kteří dávají přednost dostatečnému prostoru k pohybu rukou, budou nadšeni těmito dlouhými Stolen gripy, které měří 16.5cm. Středně tvrdý gumový materiál poskytuje skvělou kombinaci pohodlí a vysoké odolnosti.
Doplňkové parametry

Kategorie: Gripy
Koncovky kompatibilní s:: Ocelovými
Délka gripu :: 16,5cm
Materiál :: guma
Koncovky řídítek:: Zahrnuto
Příruba:: Bez příruby
Tvrdost:: Střední (medium)
Hmotnost:: 113g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

                                   

 

Posláním Stolen BMX je vyrábět cenově dostupná freestylová BMX kola a BMX díly s kvalitním designem. Kalifornská společnost je jednou z předních značek BMX, a to zaslouženě, protože kola a díly BMX poskytují skvělý výkon a pořídit si je může každý.

Společnost vlastněná jezdci byla založená v roce 2003. Stolen BMX má mnoho zkušeností a znalostí a z první ruky ví, jak vyrábět produkty, které vyhovují potřebám jezdců BMX. Společnost vyrábí kvalitní díly, jako jsou BMX ráfky, pláště a freecoaster náby, se kterými si můžete snadno přizpůsobit, opravit a vylepšit vaše kolo. Jejich kola BMX se navíc dodávají v různých velikostech a barvách, aby si každý mohl najít kolo přesně podle svých potřeb a stylů.

Ať už potřebujete svěží a elegantní kolo a trénovat svou BMX jízdu nebo si chcete kolo přizpůsobit pestrými a kvalitními díly, značka Stolen BMX je perfektní volba.

Podobné produkty