Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
299 hodnocení
5
296x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
FM
Filip Melnar
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.5.2022
Super, vše rychle dodané a funkční. (úžasný personál)
JK
Jiří Kopica
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.5.2022
Za mě v pohodě..
ZP
Zdenka Petříkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2022
Jsme spokojeni. Velmi rychlá dodávka objednaného zboží.
S objednávkou a dopravou jsem maximálně spokojený. Bohužel mě dost zklamalo samotné tričko. Logo na eshopu je jiné velikosti než ve skutečnosti. Tričko bohužel neodpovídá velikosti L. Na "elko" je moc široké a hodně krátké. Také materiál není z nejkvalitnějších. Nicméně výtěžek z prodeje by měl jít na pomoc Ukrajině a to je každopádně chvályhodné.
IS
Ivan Svoboda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.3.2022
PS
Petr Smola
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2022
Bleskové dodání, dobře zabaleno. Za mě vše OK.
JŠ
Jan Šimák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.3.2022
Perfektní spolupráce a domluva.
MU
Martina Urbanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.1.2022
Naprostá spokojenost. Určitě bych doporučila.
+ Rychlé dodání.
+ Při objednávce jsem zadala "slevové heslo", ale sleva zprvu nebyla odečtena. Zaplatila jsem proto převodem celou částku a teprve až druhý den mi přišel email, že mám slevu a mám zaplatit méně, ale bohužel příkaz k úhradě už byl odeslán. Mile mě překvapilo, když došel balíček, našla jsem v něm peníze za slevu a k tomu plno nálepek.
Super obchod, zboží doručeno rychle a po telefonu nám poradili i s montáží.
+ Rychlost
Rychlé dodání.
+ Přehledný eshop
+ Super komunikace
Super přístup,a díky za radu od majitele firmy........on ví.
-na stránkách uvádí přesné údaje o dostupnosti zboží a dnech, kdy zboží naskladní. Po naskladnění ihned odesílají
-na dotazy reagují obratem
-trochu delší dodací lhůta, která však byla zapřičiněna Českou poštou, která balík držela tři dny na místě podání zásilky. Nebyla to vina obchodu
- s obchodem jsem spokojen a můžu doporučit
-zboží (koloběžka) je dárek k Vánocům pro syna, takže zatím nelze hodnotit
+ obchod v místě bydliště
- nic
bez problémů
+ Dostupnost produktov
- Žádné
Je to dobry obchod a doporučujem ho všem.
+ okamžitá komunikace
+ Zajímavý sortiment.
- Chybí mi legenda ke značkám. Odkud pochází, které skupiny je rády nosí a proč.
Hodně dobré zboží, klasická e-shopová komunikace o průběhu obchodního případu. Bezproblémový nákup.
