Řídítka Longway Kronos Titanium 700mm black

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
5 290 Kč
Řídítka Longway Kronos Titanium 700mm black
longway kronos titanium pro scooter bar 69
Doprava zdarma

Kronos je zde! Tvůrci z Longway se s řidítky, příhodně pojmenovanými po řeckém bohu času, skutečně vytáhli - tyhle řidítka na koloběžku totiž obstojí v jakékoliv zkoušce času.

Jeden z hlavních důvodů, proč řidítkám na koloběžku Kronos můžeš 100% důvěřovat, je použitý materiál. Kronos jsou vyrobená z titanu, který má pár skutečně unikátních vlastností. Za prvé je lehký jako hliník a za druhé je silný a odolný jako ocel.

Kronos je kompatibilní s HIC kompresí a má laserem vyryté grafiky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Řídítka
Tvar řídítek: tvar T
Koncovky kompatibilní s:: hliníkovými, ocelovými
Hmotnost:: 927g
Výška řídítek :: 700mm
Šířka řídítek:: 610mm
Materiál řídítek :: Titan
Vnější průměr řídítek:: 35mm (Oversized)
Řídítka vnitřní průměr:: 32mm
Vzhled řídítek :: Two-piece
Backsweep:: Ne
Včetně SCS redukce:: ANO
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

                                                            

 

Longway Scooters je přední značka v odvětví freestylových koloběžek. Vyrábí kompletní koloběžky a díly na koloběžky v různých cenových relacích a pro jezdce všech dovednostních úrovní. Společnost své freestylové koloběžky vyrábí ve vlastní továrně, což společnosti Longway umožňuje mít plnou kontrolu nad každým výrobním krokem a kvalitou produktů. Proto u všech koloběžek, desek a dalších dílů freestylových koloběžek Longway můžete očekávat vynikající poměr kvalita/cena. Německá společnost ovšem nenabízí jen velký výběr freestylových koloběžek. Svou nabídku rozšířila také o kolečkové lyže Longway a koloběžky s velkými koly.

I když byla společnost Longway Scooters oficiálně uvedená na trh v roce 2015, historie společnosti v odvětví freestylových koloběžek sahá až k samým počátkům tohoto sportu. Značka Longway byla u toho, když se v oboru vyvíjely a vyráběly první freestylové koloběžky. Není proto žádné překvapení, že si koloběžky této značky zajistily velký podíl na trhu a spokojené zákazníky po celém světě.

Podobné produkty