Skateboard Komplet SPEED DEMONS Bandana black silver 8"

Tento kompletní board je plně sestavený a má vše potřebné, aby mohl vyrazit do akce téměř hned poté, co ho vyndáte z krabice.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
1 680 Kč
Skateboard Komplet SPEED DEMONS Bandana black silver 8"

Bandana od Speed Demons je v každém ohledu skvělá volba pro seznámení malých jezdců se skateboardingem. Tento Bandana od Speed Demonsje skvělý parťák pro vaše první kroky ve světě skateboardingu. Tento kompletní board je plně sestavený a má vše potřebné, aby mohl vyrazit do akce téměř hned poté, co ho vyndáte z krabice.

  • Deska se střední konkávou se velmi dobře ovládá a zároveň nabízí pohodlný postoj
  • Malá kolečka o průměru 52mm jsou ideální pro street skateboarding a usnadňují triky, které vyžadují solidní pop a optimální dávku rovnováhy

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Komplety
Šířka desky: 8" (20.3cm)
Délka desky: 32" (81.5cm)
Materiál desky: Javor, 7-vrstvý
Vlastnosti desky: Dvojitý kicktail
Konkáva: Střední
Průměr kolečka: 52mm
Materiál kolečka: Lité PU
Klasifikace a přesnost ložisek: ABEC -5
Barvy desky: Stálé barvy
Typ trucků: Standardní kingpin, Standardní hanger
Bushingy: 88A
Griptape: Již nalepená
Tvrdost koleček: 99A
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kompletní skateboardy Speed Demons jsou ideální pro začátečníky, kteří se chystají objevovat svět skateboardingu. Desky a komplety společnosti Speed Demons, která sídlí v El Segundo v Kalifornii, jsou perfektní volba, pokud hledáte solidní a bytelný skateboard.

Značka Speed Demons také nabízí řadu skateboardových dílů a doplňků pro pokročilé jezdce, kteří chtějí vylepšit jak své prkno, tak své výkony. Například ložiska Speed Demons, která dosahují maximální rychlosti, patří dnes k nejobdivovanějším na trhu. A kolečka Speed Demons jsou právě tak tvrdá, abyste získali optimální zrychlení pro zvládnutí triku.

Také kreativní jasné designy desek Speed Demons jsou dobře známé a zaručují, že budete na ulici nebo ve skateparu k nepřehlédnutí.