Kolečko BLUNT 10 Spokes 100mm turquoise

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
499 Kč
Kolečko BLUNT 10 Spokes 100mm turquoise

Kvalitní kolečko od značky Blunt .
Průměr je 100mm a šířka 24mm(standard). V kolečku jsou
kvalitní ložiska ABEC-9 ložiska.

V balení 1ks. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolečka
Průměr kolečka:: 100 mm
Hmotnost:: 162g
Šířka náboje (hub) kolečka :: 24mm
Design jádra (středu) :: Spoked
Průměr osičky:: 8mm
Tvrdost koleček :: 86A
Klasifikace a přesnost ložisek :: ABEC - 9
Materiál jádra:: Hliník 6061
Tvar gumy:: Plochý
Kola v balení:: 1ks
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

                                          

 

Blunt Scooters začala se svojí výrobou v roce 2009 v australském Melbourne. Scooter Industry se teprve rozjížděl se svojí výrobou a na trhu bylo jen několik značek, které nabízeli mladým jezdcům koloběžky. Blunt Scooters začaly výrobou náhradních dílů, aby vyhovovaly stávající nabídce a možnostem. Jako příklad si můžeme uvést kolečka velikosti 100 mm Metalcore, objímky, řídítka a griptapy. Nejznámějšími klasickými řídítky jsou rozhodně řídítka Stripper nebo Smith. První australský tým tvořili Max Peters, Brendon Smith, Mitch Baldry, Warick Beynon a Adam Rouse. Týmy rostly po celém světě v USA a Evropě.

V roce 2011 došlo v domovské Austrálii k problémům s pojmenováním, v nichž byla v této oblasti zavedena značka ENVY Scooters. Koloběžky Blunt zůstávají dodnes v evropských a britských regionech. Koloběžky ENVY jsou hlavní silou v USA, Kanadě, Jižní Americe, Asii a Tichomoří, Asii, Africe a na Středním východě. Jedná se o stejné, vysoce kvalitní díly jen s jiným názvem.

Koloběžky Envy/Blunt byly vždy známé svými inovativními vysoce kvalitními díly za skvělé a hlavně dostupné ceny. Koloběžky Blunt/Envy neustále tlačí výzkum a vývoj svých produktů dopředu pro růst odvětví koloběžek a snaží se vyhovět všem požadavkům jezdců na koloběžkách po celém světě.

Podobné produkty