Root Industries Air XL Deska Na Freestyle Koloběžku

Značka: Root Industries

Jedna z nejočekávanějších desek pro tuto sezónu - sérii Air Deck od Root Industries.

Dostupnost Na dotaz
4 540 Kč
Root Industries Air XL Deska Na Freestyle Koloběžku
Značka: Root Industries

Čekali jsme již dost dlouho a tak bez dalšího protahování ti představujeme jednu z nejočekávanějších desek pro tuto sezónu - sérii Air Deck od Root Industries. Zde je největší dostupná velikost. XL, s obrovskou délkou 584 mm a šířkou 130 mm.

Přísně testované a na sociálních médiích tě s nimi dráždili Root a jejich týmoví jezdci a tak si můžes být jist, že ustojí každou výzvu zlepšení skillu a je připravená na každé řádění. Má úplně plochý spodek a čím dál populárnější box-shaped zadní část, kde se inserty mohou měnit pokud jsou opotřebované nebo zvlněné.

Vyrobeno v tradičních barvách Root a je kompletní s flexfenderovou brzdou a pevným blatníkem pro ty, kteří neradi používají brzdy. Deska má 2° konkávu, která dovolí snadno zahájit triky a pomůže ustát dopady díky pohodlnému zapření nohy.

Šířka desky: 13cm (5.1") Hmotnost: 1950g
Délka desky: 58.4cm (23") Šroub na upevnění brzdy: Zahrnuto
Průměr kolečka: 100mm, 110mm, 115mm, 120mm Podložky desky: Zahrnuto
Šířka náboje (hub) kolečka: 24mm,30mm Typ brzdy: Flex Fender
Materiál: Hliník 6061 Brzda/fender: Zahrnuto
Vzhled desky: Jednodílný Náprava: Zahrnuto
Tvar dropoutů: Box-cut Průměr osy: 8mm
Konkáva: Griptape: Není zahrnuto
Úhel hlavy: 82.5°
Délka trubice hlavy: 120mm
Typ hlavového složení: Integrované 1 1/8"

Root

Značka Root Industries je australská společnost, která vyrábí vysoce kvalitní scooteringové produkty na profesionální úrovni. Své produkty designují, vyvíjí a testují ve spolupráci s australskými jezdci. Značka Root Industries si zakládá na své terénní práci – je neustále v kontaktu s děním na scooteringové scéně a sleduje vývoj a potřeby jezdců na koloběžkách. Proto jsou jejich produkty neustále v souladu s požadavky a nároky streetových i parkových koloběžkářů. Společnost Root nemá pouze jednu továrnu, ale vytvořila síť specializovaných výrobců, kteří věnují péči každému individuálnímu komponentu, aby bylo možné zaručit nejlepší možnou kvalitu koloběžek a dílů na koloběžky Root. Tato značka, její kreativní tým i týmoví jezdci se řídí mottem: „The Pursuit of Perfection“ (Hledání dokonalosti).